top of page

Podmínky spolupráce

Konzultace

První online konzultace je zdarma. Volejte/pište jak je třeba - nezávazně. Osobně vás rád přivítám, po předchozí domluvě, doma v Radvanci - Maxově. Pokud potřebujete abych za vámi přijel počítejte prosím s hodinovou sazbou a cestou.

Cena

Cenu si stanovíme po první konzultaci. V ceně je zahrnut domluvený návrh + 2 kola korektur. Další korektury jsou účtovány zvlášť za hodinovou sazbu. Stejně tak změny v zadání práce se budou účtovat dle rozsahu změn. Hodiny strávené na jakémkoliv projektu jsou na konci spolupráce vždy vyfakturovány, bez výjimky.

Termín

Čas který na projektu strávím i termín, kdy můžete očekávat první návrh, vám většinou řeknu v konzultaci. Někdy mě zastihnete zavaleného prací, jindy začnu třeba hned. Vše bude ale klidnější, když mi na první návrhy necháte týden až dva. Pokud něco potřebujete vážně rychle napište, že chcete express vyřízení. Připočítejte si pak ale +50% ceny.

Tvůrčí
svoboda

Ke své práci potřebuji určitou úroveň tvůrčí svobody bez které se naše spolupráce neobejde. Nenajímáte si mě jen proto, že umím s grafickým programem, ale jako odborníka který se orientuje v designu. Ohledně návrhů s vámi vždy rád vše proberu a nechám vás do projektu zasáhnout. Některé rozhodnutí udělám ale za vás a budu potřebovat vaši důvěru. Neplním rozkazy, ani korektury které nás vzdalují od ideálního designu.  

Pro kolegy kteří prodávají mojí práci dál

Pro všechny klienty kteří prodávají můj design svým klientům, tu mám poslední dva body, které prosím berte v potaz.

  • Výše uvedené pravidla platí i pro vaše klienty. Budu rád, když je s těmito pravidly seznámíte nebo je přimete za svá. 

  • Práci kterou mi zadáte dělám přímo pro vás. Za průběh spolupráce i konečnou fakturaci odpovídáte vy, bez ohledu na vašeho klienta (jeho ochotě zaplatit apod.) Není v mích silách řešit problémy s klientem, se kterým nekomunikuji, proto vám důvěřuju že máte v tomto ohledu vše vyřešeno a všechny práce jdou takzvaně na "vaše triko"

bottom of page