top of page

Equa bank je jeden z větších klientů u kterých se sice nepodílím na tvorbě designu brandu, ale už od roku 2016 ho pomáhám uvést do chodu na internetových reklamách a kampaních. U podobných klientů je potřeba dodržovat jasně stanovené pravidla aby vše zapadalo do jednotného stylu a výsledek vypadal co nejprofesionálněji.

1200x300-logo.jpg

INTERNETOVÉ KAMPANĚ

equa.jpg

Asi nejčastější požadavek je tvorba bannerů. Za těch 6 let jsem jich udělal nespočet. Podle zadání vždy vytvořím jeden master banner který po odsouhlasení resizuju do všech potřebných velikostí. 

Tento klient si většinou nemůže dovolit čekat proto jeho požadavky realizuju v 99% do 24 hodin.

BANNEROVÉ
KAMPANĚ

equadddd.jpg
equadd.jpg

ZAKOMPONOVÁNÍ
NOVÝCH VIZUÁLŮ

Jak už jste si určitě všimli v televizi, Equa bank jednou za čas navlékne jejich tvář, Romana Vojtka do nových situací. Naše práce je tedy pravidelně obměňovat vizuály, tak aby všude bylo aktuální téma. Dá se říct že na tom pracujeme téměř každodenně.

ZÁVĚR

Na práci pro Equa bank se podílím téměř každý den. S klientem jsme našli společnou řeč a tak vše probíhá hladce. Většinou mám vše schváleno hned z prvního návrhu a tak práce krásně odsýpá. 

Máte firmu nebo pracujete v reklamním oddělení? Hodil by se vám grafik, kterého můžete využít každý všední den? Napište mi a určitě se domluvíme.

VÁNOČNÍ
KAMPANĚ

Kromě běžných bannerových kampaní připravujeme i speciální požadavky, jako například vánoční microsity a newslettery.

bottom of page